Det er konfirmassjonstid i kyrkjene våre. Det er 149 konfirmantar som skal konfirmerast i kyrkjene våre no i mai. I Stord kyrkje er det konfirmasjonar 4. og 5. mai, 11. og 12. mai. I Nysæter kyrkje er det konfirmasjonar 19. mai.

Her finn de namn på konfirmantane:

4. mai kl 11.00
Brittanna Hovda Balchen
Tørres Koløen Birkeland
Eirik Espeland
Torbjørn Ottesen Horneland
June Hystad
Niklas Heie Jacobsen
Eirik Jireh Rasmussen Kleven
Theodor Haugland Kvernenes
Helena Hagen Leseth
Ludvig Jonassen Lunde
Linnea Olsen Nesbø
Lars Atle Kvamme Nipen
Berge Presthaug
Bror Beyer Risheim
Oskar Sætre Skjønberg
Mia Mikkelson Sæther
Kristina Haga Tofte

4. mai kl 13.00
Lars Matre Bie
Jon Aksel Bruun-Nygård
Sander Dahl
Dina Dale
Daniel Føyen
Daniel Strømme Grov
Marie Almås Halvorsen
Adrian Hammerbeck
Bent Magnus Koløy
Marie Bjelland Myhre
Elias Nordfonn
Lisa Nordfonn
Ida Malene Halland Nordtveit
Isak Toft
Olve Tvedten
Maria Verpelstad
Tuva Gram Økland

5. mai kl 10.30
Håkon Størkson Berg
Malin Johnsen Fylkesnes
Morten Fadnes Hatlevik
Karoline Sæthre Heggøy
Ole Hernes Kjøndal
Mia Glesnes Kvarven
Johannes Ruhs Langåker
Mira Eide Larsen
Tomine Hennis Larsen
Elise Almås Lindseth
Preben Mehammer
Mathilde Rolfsnes
Oskar Råen
Ole Martin Sivertsen
Ingrid Malene Marås Skard
Oliver Hovland Solheim
Philip Hovland Solheim
Martha Andrine Solheim Thorsen
Torfinn Clausen Tverborgvik

5. mai kl 12.30
Herman Hammer Aadland
Inger Christin Hystad Barane
Benjamin Ølund Birkeland
Øyvind Bjørk
Lea Marie Derås
Simon Lukas Hammer Haga
Johannes Vestbø Havro
Martina Khami Rebil Jewah
Veslemøy Raunholm Johannessen
Krister Tolo Kloven
Andreas Koløy
Henrik Fure Lier
Ole Laukhammer Raunholm
Eryk Mariuz Sendela
Sofie Skard
Tuva Haga Skibenes
Tomine Tvedten
Ingrid Saue Vinsjevik

11. mai kl 11.00
Morten Bjelland Albretsen
Håvard Borrevik Eide
Sandra Moss Enoksen
Ulrikke Lillejord Grov
Lars Engevik Hatlevik
Lars Hovland Haugland
Vilde Digernes Haukefær
Thea Vik Hjelmeland
Guro Sjo Holm
Håvard Skibenes Johnsen
Marie Andrea Bårdsen Mæland
Aurora Tingvoll Spissøy
Joar Ramsdal Steen
Andrea Svensen
Johanna Regine Hidle Sæther
Jonas Skjerven Valland
Lisa Førland Vika
Håkon Økland Wikdahl

11. mai kl 13.00
Maria Agasøster Botnen
Adele Dahlgren
Kaia Stautland Eide
Tiril Fuxiang Eide
Leah Sætrevik Endal
Kolbjørn Grini Fjelldal
Adrian Rommetveit Folkestad
Thea Tranøy Handeland
Malene Klingsheim Kalve
Nora Kielland Kroka
Selma Skår Lande
Jon Simon Dale Lekven
Håkon Tranøy Loftheim
Hedda Aas Løken
Matilde Steensohn-Olsen
Emily Toft Tollaksvik
Nicholas Kaldråstøyl Valenza
Adine Cruickshanks Wilhelmsen

12. mai kl 11.00
Marius Aga Ankervold
Ingeborg Brandvik
Aleksander Slålie Cvijetic
Helle Dahl
Ragnhild Digernes
Jens Moe Ese
Ina Sætrevik Folgerø
Hanna Grov
Ola Matre Hagenes
Alma Hauge
Sander Hårde
Heine Moe Larsen
Lovise Kjøpstad Rimmereide
Ina Lien Rykkje
Sindre Martinus Aadland Tappel
Astrid Matre Torgersen
Mads Danielsen Tyse
Johann Holmberg Vikane

19. mai kl 10.00
Are Almås
Bente Ersland
Jan Erik Rogne Gundersen
Daniel Hovland
Thomas Lian
Ingeborg Hetlelid Lygre
Kristian Siqveland-Nilsen
Marcus Andreas Skålevik
Eivind Eide Slettvåg
Nora Johanne Tislevoll Svanberg
Miriam Titternes Svendsbø

19. mai kl 12.00
Sara Almås
Yvonne Straume Bergesen
Iselin Desirèe Olsen Bjelland
Kaja Solheim Fjæra
Erika-Kristin Folkestad
Fredrik Myrhaug Fylkesnes
Juan David Borgenvik Hansen
Benedikte Kibsgård
Odin Steinnes Kårbø
Sindre Matre
Lea Farstad Skåla
Lea Nora Skår
Lea Johansen Valvatne

Leiar konfirmantarbeidet

Brynhild Meyer Stautland
tlf 53403438
m 90672397

Ta gjerne kontakt med oss!